072-3212822
 
 
מספר
מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
5
1 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
ד"ר אלוש ואלרי
 
רופאה מומחית לרפואה פנימית וראומטולוגיה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
ד"ר ואלרי אלוש הינה מומחית לרפואה פנימית וראומטולוגית, שמשמשת כרופאה בכירה במחלקה פנימית ו' ובמכון הראומטולוגי באיכילוב. כמו כן, היא מלמדת סטודנטים ומתמחים בבית החולים ובאוניברסיטת תל אביב ובבית הספר לאחיות. יש לה 25 שנות ניסיון בתחום הרפואה, 13 מתוכם בראומטולוגיה.

ד"ר אלוש סיימה לימודי רפאה בשנת 1995 באוניברסיטת בורדו שבצרפת, במסלול לרפואת משפחה. בסיום לימודיה, החלה לעבוד בקליניקה לרפואת משפחה וכאחראית בחדר מיון וטראומה בבית החולים דקס בצרפת. בשנת 2000 היא סיימה התמחות ברפואה פנימית בבית החולים הדסה הר הצופים ובבית החולים איכילוב. בשנת 2006 סיימה התמחות בראומטולוגיה בבית החולים איכילוב.

בנוסף לפעילות הקלינית, ד"ר אלוש מעורבת במחקר בתחום הראומטולוגיה, מלמדת סטודנטים לרפואה ולסיעוד ומרצה בהשתלמויות של רופאי משפחה מטעם קופות החולים מכבי ומאוחדת. היא עוברת קורסים והשתלמויות בתחום הראומטולוגיה.
 
 
ד"ר אלוש ואלרי
 
 
 
תחומי טיפול מרכזיים:

  • אבחון וטיפול במחלות מפרקיות דלקתיות
  • אבחון וטיפול בדלקת מפרקים ניוונית (אוסטאוארטריטיס)
  • אבחון וטיפול בפיברומיאלגיה
  • אבחון וטיפול במחלות דלקתיות סיסטמיות
  • ביצוע ניקורים והזרקות למפרקים לצורך אבחון וטיפול
 
 
 
 
ד"ר ואלרי אלוש בעלת ניסיון רב בביצוע אולטרה-סאונד מוסקולוסקלטאלי.
 

מרפאה פרטית

 
לפני חמש שנים ד"ר אלוש פתחה את מרפאתה הפרטית, שבה מתקבלים מטופלים מגיל 17 ומעלה. במקום ניתן טיפול אישי ומענה מלא לכל התלונות של המטופל, תוך אבחון, מתן הסבר על מצבו של המטופל ופריסת כל האפשרויות העומדות בפניו. השירות ניתן בעברית, אנגלית וצרפתית.

ניתן לקבוע תור למרפאה באמצעות מוקד לזימון תורים, הפתוח במשך שעות ארוכות, כולל בשעות הערב.